rootsi

MEDIA & DEBATT. Facebook förbjuder nu sina användare att skämta om hur mycket arbetsminne som webbläsaren Google Chrome använder. En tidigare artikel visar att företagen inte tillät ett skämt om elbilar. Detta verkar nu alltså ha expanderats till att täcka konkurrenten Googles webbläsare. Det kan finnas flera anledningar till att Google Chrome använder mycket arbetsminne (RAM-minne), så som minnesläckor och något som kallas för pre-rendering. Om detta illustreras med en person som får stora mängder choklad bryter man mot Facebooks så kallade ”community standards”. Ett exempel på hur Facebook stoppar ett skämt om Google Chrome:

eesti

MEEDIA JA ARUTELUD. Facebook keelab nüüd oma kasutajatel nalja visata selle üle, kui palju töömälu Google Chrome'i brauser kasutab. Varasem artikkel näitab, et ettevõtted ei lubanud elektriautode üle nalja visata. Tundub, et see on nüüd laienenud, et hõlmata konkurendi Google'i brauserit. Selle põhjuseks, miks Google Chrome kasutab palju töömälu (RAM), võib olla mitu põhjust, näiteks mälulekked ja eelrenderdamine. Kui seda illustreerib inimene, kes saab suures koguses šokolaadi, rikub ta Facebooki nn "kogukonna standardeid". Näide sellest, kuidas Facebook peatab Google Chrome'i nalja:

Kasutustingimused

Järgige kindlasti tõlgitavate tekstide kirjalikke reegleid ja keeli. Üks olulisemaid asju, mida kasutajad Tolge.ee tõlkesüsteemi kasutamisel peaksid meeles pidama, on see, et tõlkimisel kasutatud sõnu ja tekste hoitakse andmebaasis ja jagatakse saidi sisus teistele kasutajatele. Seetõttu palume teil tõlkeprotsessi ajal sellest probleemist teadlik olla. Kui te ei soovi, et teie tõlked saidi sisus avaldataks, võtke ühendust: → "Kontakt" e-posti teel. Kui vastavad tekstid on saidi sisust eemaldatud.


Privaatsuspoliitika

Kolmandate osapoolte teenusepakkujad, sealhulgas Google, kasutavad küpsiseid reklaamide esitamiseks, mis põhinevad kasutaja eelmistel külastustel teie veebisaidil või muudel veebisaitidel. Google'i reklaamiküpsiste kasutamine võimaldab tal ja tema partneritel teie kasutajatele reklaame esitada vastavalt teie saitide ja / või muude Interneti-saitide külastusele. Kasutajad saavad isikupärastatud reklaamidest loobuda, külastades jaotist Reklaamiseaded. (Teise võimalusena saate suunata kasutajad loobuma kolmandast isikust müüja küpsiste kasutamisest isikupärastatud reklaamide jaoks, külastades veebisaiti www.aboutads.info.)